süperforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

süperforum

süperforum,pc hakkında herşey, games, film, software, msn, video klipler,

Anasayfa2008Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Sercan Yıldırım: "Bıktım!"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kızılmavi
patron
patron
kızılmavi
Üye bilgileri
Rep Puanı: 11005
Sercan Yıldırım: "Bıktım!" Vide
http://superoffline.super-forum.net
MesajKonu: Sercan Yıldırım: "Bıktım!" Sercan Yıldırım: "Bıktım!" Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:23 pm

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım isyan etti! Son günlerde transferiyle ilgili söylentilerin kendisini sıktığını belirten milli oyuncu Manchester City ve F.Bahçe'nin çalışmaları olduğunu belirterek; "Artık bıktım. Gidecek miyim, kalacak mıyım belli olsun" dedi..

Sercan Yıldırım: "Bıktım!" Sercanyildirim_imzasapka

Sercan Yıldırım yaptığı açıklamada, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'teki otelinde geçirdiği tatilini tamamladığını ve Bursa'ya döndüğünü bildirdi.

Son günlerde isminin sıkça transfer haberlerinde geçtiğini ve bunu tatilde takip ettiğini anlatan genç oyuncu, bu konuda şu ana kadar kesinleşmiş bir şeyin olmadığını belirtti.

Sercan Yıldırım, Bursaspor'un altyapısından yetiştiğini ifade ederek, ''Beni, Bursaspor Kulübü Sercan yaptı. Bu nedenle eğer gideceksem de vefa borcumu ödemeliyim. Kulübüme iyi bir para kazandırmalıyım. Bunun için transferimde son sözü de başkanım İbrahim Yazıcı söyleyecek'' diye konuştu.

Son duyumlarına göre İngitere Premier Ligi ekiplerinden Manchester City'nin yöneticilerinin bugün Bursa'ya gelmesinin beklendiğini vurgulayan Sercan Yıldırım, şunları kaydetti:
''Öncelikle şunu belirtmeyim ki, bu yaşta birçok yerden transfer teklifi gelmesi benim ve kulübüm adına çok sevindirici. Ancak günlerdir süren belirsizlik beni yıpratıyor. Artık hakikaten bıktım diyebilirim. Gidecek miyim, kalacak mıyım artık belli olsun. Ben de ona göre yolumu çizeyim. Manchester City yöneticileri bugün Bursa'ya gelerek benimle ilgili görüşmelerde bulunacaklarmış. Fenerbahçe'nin çalışmaları sürüyor. Sanırım bugün, yarın ne olacağı belli olur. Ama dediğim gibi ben önce her şeyden çok sevdiğim kulübümü düşünüyorum. Gidersem de kulübümü düşünerek gideceğim. Kulübümün menfaatleri çerçevesinde başkanım ne derse o olacak.''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası