süperforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

süperforum

süperforum,pc hakkında herşey, games, film, software, msn, video klipler,

Anasayfa2008Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Özer imzayı attı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kızılmavi
patron
patron
kızılmavi
Üye bilgileri
Rep Puanı: 11005
Özer imzayı attı! Vide
http://superoffline.super-forum.net
MesajKonu: Özer imzayı attı! Özer imzayı attı! Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:29 pm

Özer imzayı attı!

Transferin hızlı takımlarından Fenerbahçe, Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacı'yı resmen renklerine bağladı! Sportif direktör Aykut Kocaman'ın da katıldığı imza töreninde sarı lacivertlilerle 4 yıllık sözleşme imzalayan Özer, hedefleri ve sakatlığı hakkında konuştu..

Özer imzayı attı! Ozer_fbimza01

Özer imzayı attı!

Transferin hızlı takımlarından Fenerbahçe, Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacı'yı resmen renklerine bağladı! Sportif direktör Aykut Kocaman'ın da katıldığı imza töreninde sarı lacivertlilerle 4 yıllık sözleşme imzalayan Özer, hedefleri ve sakatlığı hakkında konuştu..

Fenerbahçe, Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacıyla sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan ve kulüp sportif direktörü Aykut Kocaman'ın da hazır bulunduğu imza töreninde Özer Hurmacı, kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Özer Hurmacı'nın uzun süredir birlikte olduğu bir isim olduğunu kaydeden Aykut Kocaman, ''Ankaraspor'da 3 senedir beraberdik. Son derece başarılı bir oyuncu ve Fenerbahçe'ye transfer olarak bu başarısını taçlandırdı. Verimli bir transfer olmasını diliyorum. Fenerbahçe'ye çok iyi bir oyuncu kazandırdığımıza inanıyorum'' dedi.

-''BEN DE BÜYÜK HEDEFLERİ OLAN BİR FUTBOLCUYUM''-
Fenerbahçe'ye transferinde emeği geçen herkese teşekkür eden Özer Hurmacı, büyük hedefleri olan bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu söylerken, ''Ben de büyük hedefleri olan bir futbolcuyum'' diye konuştu.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın verdiği 3 yıl üst üste şampiyonluk sözüne de gönderme yapan Hurmacı, ''Başkanımızın verdiği bazı sözler var. Ben de bu şampiyonluklara katkı sağlamak istiyorum'' dedi.

-BUGÜN OPERASYON GEÇİRECEK-
Özer Hurmacı, daha önce yaşadığı sakatlığıyla ilgili yöneltilen soru üzerine, önlem amaçlı olarak bugün tekrar bir operasyon geçireceğini söyledi.

Sağ ayak bileğindeki sakatlığının normalde düzeldiğini anlatan Özer, ''Sağlık kontrollerinden geçtim ve mantıklı olarak, sakatlığımın tekrar etmemesi için küçük bir operasyon gerçekleştirilecek. Bu da benim antrenmanlara 4 hafta kadar geç katılmama neden olacak. İleride aynı bölgeden tekrar ayağımın kırılmaması için bu operasyon yapılacak'' açıklamasını yaptı.

Konuyla ilgili Aykut Kocaman ise imza töreninin ardından operasyon için hastaneye geçileceğini ve bu basit ameliyatın, sakatlığın tekrarlamaması için sağlık heyeti tarafından uyun görüldüğünü belirtti.

İmza töreni sonrası Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda basın mensuplarını poz veren Özer Hurmacı'nın giydiği formada numara olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Özer imzayı attı!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası